HLINÍKOVÉ OKNÁ

Elegantné, stabilné, odolné. Presne také sú hliníkové okná.

Sú výbornou investíciou na desiatky rokov, pretože okrem príťažlivého vzhľadu dosahujú aj vynikajúce tepelnoizolačné parametre, ktoré ich predurčujú na použitie aj v pasívnych domoch. Ich jednoznačnou výhodou je pevnosť, ktorá umožňuje vytvárať presklenia väčších rozmerov a trvácnosť materiálu, vďaka ktorému sú extrémne odolné voči poveternostným vplyvom a svoje vlastnosti si zachovávajú po celé desaťročia.

Hliníkové okná Kalypso nijako nezaostávajú ani z ekologického hľadiska. Sú vyrobené z recyklovaného hliníka, ktorý ma vynikajúcu životnosť, ale aj po rokoch môže byť opätovne recyklovaný a použitý na výrobu nových okenných profilov. Pri hliníkových oknách nie je vysoká iba ich energetická účinnosť, ale vďaka nižším nákladom na údržbu a výrazne dlhšej životnosti aj cenová efektivita. Navyše vám v Kalypso ušijeme návrh na mieru a zoptimalizujeme vaše požiadavky tak, aby sme minimalizovali zbytočné náklady a v konečnom dôsledku vďaka nášmu prístupu ušetríte. Téme hliníkových okenných, fasádnych a posuvných systémov a vchodových dverí sa podrobnejšie venujeme v našom článku Hliníkové okná a dvere – všetko čo potrebujete vedieť.

kvalitné hliníkové okná na dom
hlinikove okna cena

HLINÍKOVÉ OKNÁ AL EVO 77

Hliníkové okno novej generácie. Aj tak môžeme nazvať okno AL EVO 77 vyrobené z nemeckého profilového systému Heroal. Vďaka inteligentnému spojeniu premyslenej geometrie a vysokej kvalite materiálu dosahuje unikátne teplotechnické parametre Uw od 0,72 W/m2K  a to aj pri malej konštrukčnej hĺbke iba 77 mm. Týmito špičkovými hodnotami sa vyrovnáva tepelno-izolačným vlastnostiam plastových okien a spĺňa všetky požiadavky pre pasívne domy a domy s takmer nulovou spotrebou energie.

Okná KALYPSO AL EVO 77 sú už v štandarde vybavené kovaním so zvýšenou bezpečnosťou a skrytými pántami. Majú moderný vonkajší vzhľad, nakoľko rámový profil a krídlo tvoria jednu rovinu. Špeciálna povrchová úprava hwr mimoriadne zvyšuje odolnosť okien voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, čím zabezpečí vašim oknám dlhotrvajúcu farebnú stálosť. Na výber máte z viac ako 500 farebných odtieňov v lesklom a matnom prevedení, či v obľúbených povrchových štruktúrach.

  • plastové okná geneo

Ako ušetriť energiu a peniaze s ohľadom na okná a dvere

V dnešnej dobe, kedy sú náklady na energie stále vyššie, hľadáme spôsoby, ako ušetriť. Jednou z často prehliadaných oblastí, ktorá môže mať výrazný vplyv na energetickú účinnosť vášho domu, sú okná a dvere. Ale vedeli ste, že úspora energie začína už pri výrobe a pokračuje až po recykláciu? V tomto

HLINÍKOVÉ OKNÁ AL AKTIV 72

Novostavba rodinného či bytového domu? Renovácia alebo kompletná rekonštrukcia staršieho objektu? Pre všetky tieto projekty sú vhodné hliníkové okná AL AKTIV 72 z nemeckého profilového systému Heroal, ktorý s radou W 72 prináša inovatívne systémové riešenia pre každú oblasť použitia.

Okná KALYPSO AL AKTIV 72 v sebe spájajú maximálnu kvalitu materiálu a precíznosť spracovania s energetickou efektivitou. Cenovú efektivitu a trvácnosť okien ocenia nielen architekti, ale predovšetkým investori. Okná sú dostupné v množstvách odtieňov farieb a ich odolnosti prispieva aj povrchová úprava vysoko kvalitným práškovým lakovaním Heroal hwr.

hliníkové okná dom
hliníkové okná na dom

SÚVISIACE PRODUKTY