HLINÍKOVÉ POSUVNÉ DVERE – HS PORTAL

HLINÍKOVÉ POSUVNÉ DVERE – HS PORTAL

Moderné a elegantné. HS portal alebo hliníkové posuvné systémy vyčaria neodolateľné miesto z každého priestoru. S nimi aj váš domov bude vyzerať ako vystrihnutý z časopisu o interiérovom dizajne. Sú ideálnym riešením na vyplnenie väčších stavebných otvorov s cieľom dosiahnuť výnimočné optické prepojenie vašej obývačky či spálne so záhradou alebo terasou.

Hliníkové posuvné dvere ponúkame vo viacerých prevedeniach. Na výber sú  zdvižno-posuvné systémy – AL HS PORTAL 77 a bezrámový zdvižno-posuvný systém AL HS PORTAL 77 SLK,  alebo  AL sklopno-posuvné dvere.

Hlavné výhody, ktoré hliníkové posuvné dvere ponúkajú sú otvorenie širokého prechodu, šetrenie priestoru na manipuláciu a ponúknutie fantastického výhľadu. Neobmedzená škála farebných prevedení ako aj vynikajúca tesnosť a vysoká bezpečnosť z nich robia vysoko žiadané výrobky. K tomu treba prirátať aj minimálne tepelné straty vďaka výborným tepelno-izolačným vlastnostiam.

hs portal

BEZRÁMOVÉ ZDVIŽNO-POSUVNÉ DVERE HS PORTAL 77 SLK

Hliníkový zdvižno-posuvný systém HS PORTAL 77 SLK prichádza s vylepšenou konštrukčnou technológiou, ktorá zaručuje zvýšenie komfortu bez poklesu tepelnoizolačných vlastností. Skonštruovaný je zo špeciálneho profilu vyplneného tvrdeným polyuretánom a obsahuje dva prerušené tepelné mosty.

Bezrámové prevedenie posuvu prináša vďaka minimálnej pohľadovej šírke ničím nerušiaci prechod medzi miestnosťou a exteriérom, čím zveľaďuje výhľad a zároveň opticky zväčšuje obytný priestor. Tento hliníkový zdvižno-posuvný systém navyše umožňuje jednoduchý bezbariérový prechod medzi interiérom a exteriérom, čo pri každodennom používaní určite oceníte. Pri voľbe HS portalu je možnosť výberu z dvoch variant a to z rámového alebo bezrámového prevedenia fixných častí. Špeciálna povrchová úprava hwr mimoriadne zvyšuje odolnosť okien voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, čím zabezpečí vašim oknám dlhotrvajúcu farebnú stálosť. Na výber máte z viac ako 500 farebných odtieňov v lesklom a matnom prevedení, či v obľúbených povrchových štruktúrach.

  • Hliníkové vchodové dvere AL Evo 92 - Kalypso.sk

Hliníkové vchodové dvere – spoľahlivá voľba na desiatky rokov

Vchodové dvere čelia veľkej záťaži, a tak je pri ich kúpe vhodné siahnuť po pevnom, odolnom a stabilnom materiáli. Hliníkové vchodové dvere tieto atribúty spĺňajú. Odolajú akýmkoľvek poveternostným podmienkam a nemajú problém s intenzívnym používaním. Navyše, hliníkové vchodové dvere z dielne Kalypso sú ošetrené kvalitnou povrchovou úpravou HWR heroal, ktorá je odolná aj

AL HS portal 77 SLK spája čistý dizajn, funkčnosť a komfort do harmonického celku. Aj pri preskleniach veľkých rozmerov si zachováva svoju jednoduchú manipuláciu s krídlom, ktoré sa ovláda ticho, plynulo a poľahky ho zvládnu aj deti.

Pri hliníkových výrobkoch, či už oknách alebo posuvných dverách, nazývaných aj posuvné systémy či HS portal, je veľkou výhodou možnosť výberu zo širokej škály RAL farieb a štruktúrovaných povrchov. Či už si vyberiete zamatovú bielu alebo obľúbený antracit, hladký nástrek alebo štruktúru, vždy vám vieme v tej istej fare a povrchu zladiť siete proti hmyzu a tieniacu techniku.

Stačí si to len predstaviť: pohodlne sa usadíte do kresla a pred vami sa rozprestiera výhľad do záhrady. Máte pocit, že interiér prirodzene prechádza do exteriéru, miestnosť pôsobí priestrannejšie a vzdušnejšie. Hliník je elegantný, trvácny a nenáročný na údržbu a práve vďaka svojej pevnosti dovoľuje vytvárať posuvy a presklenia veľkých rozmerov.

SÚVISIACE PRODUKTY