BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Moderné a praktické tienenie

Bioklimatická pergola je moderný tieniaci prvok, ktorý si vďaka svojej praktickosti našiel uplatnenie nielen v obytných priestoroch, ale aj v komerčných zariadeniach či hoteloch.

Jej najväčšia výhoda spočíva v naklápacích strešných lamelách vyrobených z extrudovaného hliníka, ktoré odrážajú slnečné žiarenie a zároveň umožňujú dostatočnú ventiláciu vzduchu tieneného priestoru. Užívateľ si tak pomocou sklonu lamiel môže navoliť presne požadovaný stupeň tienenia a to všetko pohodlne elektrickým ovládaním.

Okrem tienenia má bioklimatická pergola aj ďalšiu funkciu – v prípade dažďa sa lamely uzatvoria a vytvoria tak úplnú ochranu. Na odtekanie vody zo strechy slúži integrovaný odkvapový systém ukrytý v lamelách a podperách. S bioklimatickou pergolou Kalypso sa tak už nemusíte báť, že vám počasie prekazí posedenie s priateľmi či príjemnú večernú chvíľku na terase.

Pergola môže slúžiť ako zastrešenie terasy, ale aj ako prekrytie bazéna, či vďaka posuvnému zaskleniu z nej možno vytvoriť aj zimnú záhradu. Môže byť samostatne stojaca alebo pripojená k stene domu.

V bioklimatickej pergole sa snúbi maximálny užívateľský komfort s estetickým vzhľadom ľahko integrovateľným do akéhokoľvek architektonického prostredia. Vďaka možnosti širokému výberu RAL farieb je ľahko zakomponovateľná ako do tradičnej, tak aj modernej architektúry. Pergolu je možné vybaviť LED osvetlením a jej bočné strany doplnkovými tieniacimi prvkami, ako napríklad screenovými roletami.

V našej ponuke nájdete dva typy bioklimatických pergol

bioklimaticka pergola mykonos

Kalypso Mykonos

Pozrieť viac
Pergola Santoriny

Kalypso Santorini

Pozrieť viac

Kontakutjte nás ešte dnes!

Chystáte rekonštrukciu? Staviate nový dom? Kvalitné okná sú základom dobrého bývania

Chcete dostávať novinky pravidelne emailom?

(Zadaním svojho emailu súhlasíte so spracovaním na marketingové účely)