Dotácia na rekonštrukciu domu je v mnohých prípadoch nevyhnutne spojená s výmenou okien a vchodových dverí. Pomôžeme vám zvládnuť celý proces a získať príspevok na rekonštrukciu domu. Tiež vám radi poradíme pri výbere okien. Vďaka naším skúseným odborníkom urobíte správne a kvalifikované rozhodnutia.

Pri “zelenej” obnove domu a snahe o zníženie jeho energetickej náročnosti je okrem zateplenia fasády či strechy dôležitým krokom aj výmena okien.  Niektoré staršie plastové okná totižto vo všeobecnosti patria medzi energeticky najslabšie miesta stavieb a ich tepelnoizolačné vlastnosti hrajú významnú úlohu pri posudzovaní energetickej hospodárnosti budovy.

Plastové okná vymieňané počas „prvej vlny“ obnovy domov v 90. rokoch síce predstavovali špičku svojej doby, ale tak ako ostatné oblasti života išli dopredu, tak aj okná na dom sa za tridsať rokov vyvinuli – či už po stránke materiálovej, alebo konštrukčnej. Ďalším dôležitým faktorom, ktorému v minulosti nebola venovaná pozornosť, sú žalúzie a vôbec tieniaca technika ako dôležitý prvok energetickej hospodárnosti domu v letných mesiacoch.

Pomôžeme vám získať príspevok na rekonštrukciu domu

Výzva a podanie žiadosti o príspevok na rekonštrukciu domu môže byť pre bežného užívateľa rodinného domu náročnou záležitosťou. Preto Kalypso SK chce svojim klientom pomôcť a zvýšiť ich šancu na úspech pri žiadostiach o príspevok, ktorého výška sa môže vyšplhať až na 19.000 €.

Začnite cestu k obnovenému domu u nás. Spolupracujeme s tímom odborníkov s akreditáciou na hodnotenie energetickej hospodárnosti budov. Po obhliadke vášho domu vám odporučia opatrenia, ktoré treba v konkrétnej nehnuteľnosti vykonať, aby spĺňala podmienky získania dotácie.

Dnešné technológie výroby okien ponúkajú širokú paletu materiálov, dizajnu a dokonca aj farieb. Naši špecialisti v predajni vám radi osobne ukážu, že možnosti sú takmer neobmedzené. Či si už v závere vyberiete plastové okná, okná z kompozitu, hliníkové okná, alebo drevohliníkové okná, záleží na vašom vkuse a nárokoch.

Kedy vám bude dotácia na dom vyplatená?

Dotácia na dom z fondu obnovy bude úspešnému žiadateľovi vyplatená až po zrealizovaní celého projektu a predložení príslušnej dokumentácie. V prípade, že nemáte dostatok vlastných prostriedkov na realizáciu obnovy domu, po dobu kým vám bude dotácia vyplatená, vám nájdeme overeného odborníka na financie, ktorý vás bude sprevádzať celým procesom získania prostriedkov na obnovu.

V prípade vášho záujmu sa preto neváhajte na nás obrátiť a dohodnúť si stretnutie.

Dohodnite si konzultáciu telefonicky

+421 2 634 539 34

PONDELOK – ŠTVRTOK (8:00-17:00) – PIATOK (8:00 – 16:00)

alebo mailom

info@kalypso.sk

24/7/365

Dotácia na rekonštrukciu domu

Dotácia na dom úspešne využitá: rodinný dom Bratislava - Rača

príspevok na rekonštrukciu domu