DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

Ak sa túžite obklopiť prírodnými materiálmi, ktoré pôsobia upokojujúco až útulne a vytvárajú v miestnosti pocit tepla a pritom všetkom by ste si radi zachovali čo najväčší komfort, riešením sú drevohliníkové okná. Táto čoraz obľúbenejšia kombinácia materiálov spája všetky prednosti drevených a hliníkových okien do harmonického celku.

Drevo príjemne dolaďuje dizajn hliníka a domu tak prostredníctvom okien prináša prírodný a harmonizujúci prvok. V interiéri vytvára pocit tepla a bezpečia, ktoré k domu jednoducho patria. Priestoru  dodáva útulnú atmosféru. Vonkajšie hliníkové opláštenie okná chráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a UV žiarením. Zasklenie izolačným trojsklom s teplým dištančným rámikom posúvajú toto okno k tepelno-izolačným vlastnostiam spĺňajúcim požiadavky aj pre pasívny dom. Zabezpečuje ich odolnosť a trvácnosť a tým v nemalej miere prispieva k užívateľskému komfortu, keďže starostlivosť o takéto okná sa znižuje na minimum. Zatiaľ čo drevo vo vnútri domu symbolizuje niečo tradičné, hliník z exteriéru zachováva moderný ráz domu. Výhodou je možnosť výberu z množstva RAL farieb ako aj štruktúrovaných povrchov a následné zladenie okien k tieneniu či doplnkom . Pri drevohliníkových oknách sú najobľúbenejším tieniacim prvkom exteriérové žalúzie, ktoré Vám farebne zladíme s oknami, ako aj sieťami proti hmyzu.

  • plastové okna rehau geneo

Okná na mieru podľa vašich požiadaviek

V Kalypso si uvedomujeme, že každá stavba potrebuje individuálny prístup a špecifické riešenia. Preto vám radi navrhneme okná na mieru podľa vašich požiadaviek.

drevohliníkové okná Bratislava

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ AKO POSUVNÉ DREVOHLINÍKOVÉ DVERE NA TERASU

V kombinácií dreva a hliníka vám ponúkame viacero systémov drevohliníkových okien, ako aj posuvné drevohliníkové dvere pre veľkoformátové okná a vstupy na terasy alebo balkóny.

Ak je drevohliník vašim favoritom, potom vo vašom príbytku nemôžu chýbať ani drevohliníkové posuvné dvere, ako prechod na terasu či priamo do záhrady. Vonkajší priestor sa tak prepája s tým obytným a vďaka veľkej sklenenej ploche do miestnosti vnáša štedré dávky prirodzeného denného svetla.

Pri drevohliníkových posuvných dverách vám vzhľadom na možnosti otvárania ponúkame dva systémy: zdvižno-posuvné dvere – HS portál a posuvno-sklopné dvere – PSK systém. Všetky naše drevohliníkové produkty spĺňajú požiadavky pre pasívny dom, takže sú skvelou voľbou pre všetky novostavby, obytné domy či rekonštrukcie rodinných domov.

Poradíme vám: Aké okná na rodinný dom – plast, hliník alebo drevohliník?

PRODUKTY Z DREVOHLINÍKOVÝCH PROFILOV

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE – GALÉRIA