EXTERIÉROVÉ SCREENOVÉ CLONY A ROLETY

Praktické a pekné

Screenové rolety sú ten typ tieniacej techniky, ktorý nemá len praktické využitie, ale polahodí aj vášmu oku a duši.

Svojim estetickým vzhľadom a možnosti výberu zo širokej farebnej škály sa stanú moderným dizajnovým prvkom vašej stavby.

Ďalšie informácie:

 • Hra svetla a farby látky vytvára v  miestnosti príjemný tieň a pokojnú atmosféru.

  Tento komfortný pocit umocňuje vedomie, že hoci Vy si zachovávate výhľad do exteriéru, vďaka nepriehľadnosti z vonkajšej strany nestrácate pocit súkromia.

 • Screenové rolety sú vhodné nie len na okná a presklené steny, ale v čase horúcich letných dní vytvoria oázu pokoja aj z vašej pergoly či záhradnej stavby.

 • Sú odolné voči vetru, dažďu a ich výhodou je ochrana proti hmyzu.

 • Zároveň sú nenáročné na údržbu a vďaka kvalitnému materiálu sa vyznačujú dlhou životnosťou.

 • Na výber máte manuálne či motorické ovládanie, vďaka ktorému získate pohodlné a štýlové miesto pre vašu prácu či oddych.

 • plastové okná Rehau Geneo

  Plastové okná z nadčasového materiálu zvýšia komfort vášho bývania

  Dlhá životnosť, efektívne hospodárenie s teplom či zlepšenie komfortu bývania. Plastové okná z kompozitu Rehau Geneo spĺňajú všetky spomenuté požiadavky. Navyše, o pohodlie sa postará prepracovaná zvuková izolácia a bezpečnosť zvýši systém proti vlámaniu prítomný priamo na oknách.

 • plastové okná

  Kvalitné plastové okná sú rozumnou voľbou pre vaše bývanie

  Materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania. Kvalitné plastové okná majú schopnosť izolovať teplo, vlhkosť aj zvuk. Zároveň poskytujú vysokú životnosť, odolnosť a zachovávajú si dostupnú cenu. Preto sú v

 • plastové okná rehau geneo

  Kompozitné okná z nadčasového materiálu, vhodné aj pre pasívne domy

  Pri výbere okien do vášho domu je dôležitá ich životnosť, kvalita či atraktivita. Musia však vedieť aj efektívne hospodáriť s teplom a zabezpečiť vysoký komfort bývania. Kompozitné okná Kalypso bez problémov splnia všetky očakávania.

 • plastové okná Rehau Geneo

  Prvý pasívny bytový dom na Slovensku

  V súvislosti s rokom 2021 a novými požiadavkami na stavbu budov s takmer nulovou spotrebou energie, čakajú slovenské stavebníctvo viaceré zmeny a výzvy. V posledných rokoch síce pribúdali nízkoenergetické aj pasívne stavby, prvý pasívny certifikovaný bytový

 • pasívny dom okná

  Okná a dvere pre pasívny dom

  Pasívny dom potrebuje okná určené pre nízkoenergetické domy, s vysokým energetickým štandardom a v 100% kvalite. Vyberajte s rozumom. Obrovská výhoda tohto typu stavieb spočíva vo výrazne nižšej spotrebe

 • hliníkové okná

  Video: Plastové a kompozitné okná Kalypso

    Plastové okná sú klasikou, ktorou človek nič nepokazí. Pokiaľ si vyberiete kvalitné, moderné a energeticky úsporné. Ak navyše stavíte na okná z nadčasového kompozitného materiálu Rehau Geneo, získate to najlepšie v kategórií