HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

Vysoká životnosť a bezpečnosť

Všade tam, kde sa kladú obrovské nároky na životnosť a bezpečnosť okien a dverí, je vhodné porozmýšľať nad zabudovaním tých hliníkových.

Hliníkové okná a dvere si totiž zobrali z ich hlavného výrobného materiálu všetky jeho pozitíva. Znamená to, že hliníkové okná a dvere sú investíciou na desiatky rokov, ktorá Vás rozhodne nesklame. Navyše, prekvapia Vás svojou eleganciou, jednoduchou údržbou a maximálnou bezpečnosťou.

Kalypso aj Vám ponúka hneď viacero systémov hliníkových okien, posuvných riešení a hliníkových dverí, z ktorých Vám dokážeme vyrobiť okná aj dvere priamo na mieru. A to nielen veľkostiam stavebných otvorov, ale aj Vašim dizajnovým a funkčným požiadavkám.

V našej ponuke

HLINÍKOVÉ OKNÁ AL AKTIV 72

Hliník ako jeden z najpokrokovejších materiálov je pevný, elegantný a trvanlivý, extrémne odolný voči poveternostným vplyvom, neprekáža mu vlhkosť, svoje úžitkové vlastnosti si zachováva po celé desaťročia….

Pozrieť viac

HLINÍKOVÉ OKNÁ AL EVO 77

Hliníkové okno novej generácie. Okno AL EVO 77 je prevratnou novinkou na trhu. Vďaka inteligentnému spojeniu premyslenej geometrie a vysokej kvalite materiálu dosahuje výnimočné teplo-technické parametre….

Pozrieť viac

POSUVNÝ SYSTÉM AL HS PORTAL 77 SLK

Nový hliníkový zdvižno-posuvný systém HS portal 77 SLK prichádza s vylepšenou konštrukčnou technológiou, ktorá zaručuje zvýšenie komfortu bez poklesu tepelnoizolačných vlastností….

Pozrieť viac

HLINÍKOVÉ POSUVNÉ SYSTÉMY

Posuvné systémy sú ideálnym riešením na vyplnenie väčších stavebných otvorov s cieľom dosiahnuť výnimočné optické prepojenie Vašej obývačky či spálne so záhradou alebo terasou….

Pozrieť viac

HLINÍKOVÉ DVERE AL AKTIV 72

Dvere sú vystavené pomerne veľkej záťaži a preto ich ponúkame výlučne z hliníka – materiálu s vysokou stabilitou a dlhou životnosťou, pričom sa kladie veľký dôraz na ich tepelnú izoláciu a bezpečnosť….

Pozrieť viac

DVERE AL EVO 92

Hliníkové dvere EVO 92 sú ako stvorené pre nízkoenergetické a pasívne domy. Vyznačujú sa vysokou výkonnosťou, funkčnosťou a výnimočnými tepelnoizolačnými vlastnosťami (Uf >1,3)….

Pozrieť viac

Kontakutjte nás ešte dnes!

Chystáte rekonštrukciu? Staviate nový dom? Kvalitné okná sú základom dobrého bývania

Chcete dostávať novinky pravidelne emailom?

(Zadaním svojho emailu súhlasíte so spracovaním na marketingové účely)