HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

Hliníkové okná a dvere sú nevyhnutné všade tam, kde sa kladú obrovské nároky na životnosť a bezpečnosť nehnuteľnosti. Nakoľko sú vyrobené z kvalitného hliníka, prevzali zároveň všetky jeho pozitíva. V priebehu času sa nemenia a ostávajú pevné a tesné, ich vzhľad dáva stavbe výraz modernosti a čistoty. Okná a dvere z tohto kvalitného materiálu sú dobrou investíciou na desiatky rokov, ktorá vás rozhodne nesklame. Zaujmú svojou eleganciou, jednoduchou údržbou a maximálnou bezpečnosťou. Ponúkame vám hneď viacero systémov hliníkových okien, posuvných riešení a hliníkových vchodových dverí, ktoré vám dokážeme vyrobiť priamo na mieru. Prispôsobíme ich nielen veľkostiam stavebných otvorov, ale aj vašim dizajnovým a funkčným požiadavkám. Naša spolupráca s vaším architektom umožní maximalizovať požadovaný dizajnový efekt i vašu celkovú spokojnosť

hliníkové okná a dvere

Myslíme na životné prostredie: naše výrobky sú vyrobené z recyklovaného hliníka, ktorý ma vynikajúcu životnosť, ale po rokoch môže byť opätovne recyklovaný a použitý na výrobu nových okenných profilov.

Nákladová efektívnosť: pri hliníkových profiloch nie je vysoká len ich energetická účinnosť, ale tento materiál prináša a dlhodobú životnosť. Ušetríte aj pri nákladoch na údržbu, ktorá je veľmi jednoduchá. Každý projekt sa u nás v Kalypso snažíme optimalizovať na maximálnu mieru už od návrhu, čo vám pomôže minimalizovať nadbytočné náklady a v konečnom dôsledku vďaka nášmu prístupu ušetríte. Téme hliníkových okenných, fasádnych a posuvných systémov a vchodových dverí sa podrobnejšie venujeme v našom článku Hliníkové okná a dvere – všetko čo potrebujete vedieť.

Kalkulácia a kontakt
  • veľké okná hliníkové

Ak hľadáte veľké okná, stavte na hliník

Veľké presklené plochy sú čoraz populárnejšie, keďže pôsobia vizuálne atraktívne a presvetlia priestor. Nie každý materiál je však vhodný pre veľké okná. Najspoľahlivejšie riešenie predstavujú hliníkové okná, a to najmä vďaka pevnosti a trvácnosti materiálu.

PRODUKTY Z HLINÍKOVÝCH PROFILOV

ĎALŠIE PRODUKTY

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ
KOMPOZIT GENEO
KVALITNÉ PLASTOVÉ OKNÁ

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE – GALÉRIA