HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Vchodové dvere bývajú vystavené pomerne veľkej záťaži, preto ich Kalypso ponúka výlučne z hliníka, teda z pevného, stabilného a odolného materiálu. V praxi sa hliníkové vchodové dvere vedia vysporiadať nielen s intenzívnym používaním, ale odolajú aj nástrahám počasia. Sú ošetrené kvalitnou povrchovou úpravou HWR heroal, ktorá je  vysoko odolná voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Táto úprava zabezpečuje, že si hliníkové vchodové dvere od Kalypso zachovávajú intenzitu a stálosť farieb po dlhé roky. A to všetko iba s minimálnymi nárokmi na údržbu počas dlhých rokov.

Pri vchodových dverách sa kladie veľký dôraz na ich tepelnú izoláciu a bezpečnosť. Naše dvere vyrobené z nemeckého profilového systému Heroal sa vyznačujú výnimočnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, funkčnosťou a komfortom. Každé dvere vyrábame na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka. V katalógu je na výber množstvo výplní, alebo vám zrealizujeme vchodové dvere presne podľa vášho vlastného návrhu. Široká škála farieb a povrchov ponúka takmer neobmedzené možnosti.

hliníkové vchodové dvere s kľučkou
hliníkové vchodové dvere
vchodové dvere hliník

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE AL EVO 92

Vyznačujú sa vysokou odolnosťou, funkčnosťou a výnimočnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Aby sa vyhovelo požiadavkám na ich aplikáciu v energeticky úspornej výstavbe, použitý je zateplený profil s možnosťou zabudovania izolačného trojskla.

Dobré hodnoty vzduchotesnosti dosahujú aj vďaka systému trojrovinového tesnenia, výškovo nastaviteľnému spodnému gumenému tesneniu a pántmi neprerušujúcimi vnútorné dorazové tesnenie. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam sú ako stvorené pre nízkoenergetické, pasívne domy a domy s takmer nulovou spotrebou energie.

Užívateľskému komfortu prispieva intuitívne ovládanie dverí, bezbariérový prechod, trojbodový zámok GU Secury Automatic, ako aj možnosť otvárania dverí prostredníctvom biometrického snímača prstov. Kombinácia Secury Automatic spolu so snímačom prstov Vás dokáže úplne odbremeniť od potreby nosenia klúčov. Všetky dvere obsahujú patentovaný systém klzných líšt proti priehybom. Vďaka jedinečnému upevneniu výplne je možné vyrobiť maximálne veľkosti krídel bez straty funkčnosti.

  • Hliníkové vchodové dvere AL Evo 92 - Kalypso.sk

Hliníkové vchodové dvere – spoľahlivá voľba na desiatky rokov

Vchodové dvere čelia veľkej záťaži, a tak je pri ich kúpe vhodné siahnuť po pevnom, odolnom a stabilnom materiáli. Hliníkové vchodové dvere tieto atribúty spĺňajú. Odolajú akýmkoľvek poveternostným podmienkam a nemajú problém s intenzívnym používaním. Navyše, hliníkové vchodové dvere z dielne Kalypso sú ošetrené kvalitnou povrchovou úpravou HWR heroal, ktorá je odolná aj

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE AL AKTIV 72

Vchodové dvere do domu AL AKTIV 72  sa výborne hodia nielen do novostavieb a renovácií rodinných domov, ale všade tam, kde potrebujete energeticky úsporné, dlhotrvajúce, na údržbu nenáročné a na častú manipuláciu odolné dvere. Vhodné sú do rôznych prevádzok či reštauračných zariadení, kancelárskych priestorov, chát a rekreačných domov.

hliníkové vchodové dvere
vchodové dvere do domu

Vchodové dvere sú najviac využívaným a namáhaným prvkom v dome. Často sú tým elementom, ktorý upúta na dome ako prvý, takže okrem pocitu bezpečia a súkromia, ktorý svojim majiteľom ponúkajú, plnia aj estetickú funkciu. Na vchodových dverách sa preto oplatí dať si záležať. Po stránke funkčnej, teplotechnickej aj dizajnovej.

Hliníkové vchodové dvere Kalypso zaručene splnia všetky vaše požiadavky pre funkčnosť i dizajn. Sú ako stvorené pre nízkoenergetické a pasívne domy a navyše ak si zvolíte aj možnosť otvárania dverí prostredníctvom biometrického snímača prstov, ešte o malý kúsok prispejete k zvýšeniu vášho komfortu.

SÚVISIACE PRODUKTY