Informácia o Covid -19

Mať poriadne okno…

Vážení zákazníci, architekti, projektanti,
z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v Slovenskej republike v súvislosti s vírusom Covid-19 je naša prevádzka pre verejnosť zatvorená. 
Pracovať však neprestávame. Naďalej spracovávame vaše požiadavky, vypracovávame cenové ponuky a pokračujeme aj v montážnych prácach. Rovnako sa vieme dohodnúť aj na individuálnych stretnutiach. Samozrejme zdravie je pre nás prvoradé, preto dbáme čo v najväčšej možnej miere na používanie ochranných prostriedkov a dodržiavame nariadenia Úradu verejného zdravotníctva SR.  Neváhajte nás  kontaktovať prostredníctvom našej e-mailovej adresy ponuka@matporiadneokno.sk alebo formulárov na našej stránke. 
Veríme, že nám zachováte vašu priazeň.
Váš tím Kalypso. 

. . . PREDAJŇA UZATVORENÁ ❗️
Vážení zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v Slovenskej republike v súvislosti s COVID-19 (nový koronavírus) počnúc dňom 16.03.2020 je naša prevádzka pre verejnosť ZATVORENÁ až do odvolania v zmysle zákona č. 227/2002 Z. z.

Pracovať však neprestávame, preto všetky vaše požiadavky prosím smerujte na e-mail ponuka@matporiadneokno.sk alebo prostredníctvom kontaktných formulárov. V prípade urgentného servisu nás kontaktujte na tel.č. 0908 791 195.

Za pochopenie ďakujeme.
Váš tím Kalypso.

Kontakutjte nás ešte dnes!

Chystáte rekonštrukciu? Staviate nový dom? Kvalitné okná sú základom dobrého bývania

Niektoré z našich referencií

Od zákazníkov, ktorým sme dodávali okná alebo dvere

..aj o oknách platí zhruba to čo autách… Musíte vedieť či chcete Trabant a či Mercedes…. V Kalypse vysvetlia a ukážu rozdiely… Trabanty nepredávajú… 

Andrej M.

Pred 12-timi rokmi som si dala v KALYPSO urobiť okná s vonkajšími žalúziami do spálne a obývačky. Som s nimi spokojná, preto som sa pre túto firmu rozhodla opäť a včera mi namontovali do kuchyne nové okno. Ďakujem za skvelú spoluprácu. Okno dizajnovo zapadlo a zrazu mám v kuchyni teplo 

Mona Š.

Chcete dostávať novinky pravidelne emailom?

(Zadaním svojho emailu súhlasíte so spracovaním na marketingové účely)