INTERIÉROVÉ ROLETKY

Moderné a originálne

Klasické interiérové látkové roletky vnesú do vášho interiéru originalitu, sú moderné a zároveň dokážu miestnosť zútulniť.

Látkové tienenie je zároveň dekoratívne aj funkčné. Vyberte si zo širokej palety vzorov, ktoré presne zapadnú do vášho domova. V ponuke nechýbajú, vzorované či hladké látky a taktiež aj detské motívy.

Cenová ponuka

Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku pre tento doplnok  Ďalšie informácie:

  • V závislosti od toho aké tienenie potrebujete použiť máte na výber z textílií, ktoré majú rôznu svetelnú priepustnosť až po svetlo- nepriepustné tkaniny s antireflexnou vrstvou, ktorá odráža svetlo a zabraňuje prehrievaniu interiéru.

   Roletku môžete umiestniť na krídlo okna alebo pred okenný otvor a v závislosti od jednotlivých typov si môžete vybrať ovládanie pomocou retiazky, šnúry, madielka alebo motorické.

  • Plisé roletky sú dekoratívnym tienením s typickými skladmi Plisé.

   Sú univerzálnou ochranou interiéru pred nežiaducimi pohľadmi. Sú vhodným tienením na francúzske okná alebo balkónové dvere nakoľko zabezpečujú dostatok tienenia a je možné ich stiahnuť v oboch smeroch.

   Vybrať si môžete z nespočetného množstva farieb a dizajnov od čiastočne priehľadných až po zatemňujúce látky.

   Sú vhodné aj pre alergikov nakoľko majú antistatickú povrchovú úpravu.

  • plastové okna rehau geneo

   Okná na mieru podľa vašich požiadaviek

   V Kalypso si uvedomujeme, že každá stavba potrebuje individuálny prístup a špecifické riešenia. Preto vám radi navrhneme okná na mieru podľa vašich požiadaviek.

  • hs portal

   Hľadáte posuvné dvere na terasu? Ponúkame tieto možnosti

   Posuvné dvere na terasu sa postarajú o príjemné prepojenie vnútorného priestoru bytu alebo domu s exteriérom. Prispievajú k optickému zväčšeniu priestoru, vytvoria plynulý prechod a zároveň pustia dovnútra viac svetla.

  • plastové okná Rehau Geneo

   Plastové okná z nadčasového materiálu zvýšia komfort vášho bývania

   Dlhá životnosť, efektívne hospodárenie s teplom či zlepšenie komfortu bývania. Plastové okná z kompozitu Rehau Geneo spĺňajú všetky spomenuté požiadavky. Navyše, o pohodlie sa postará prepracovaná zvuková izolácia a bezpečnosť zvýši systém proti vlámaniu prítomný priamo na oknách.

  • plastové okná

   Kvalitné plastové okná sú rozumnou voľbou pre vaše bývanie

   Materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania. Kvalitné plastové okná majú schopnosť izolovať teplo, vlhkosť aj zvuk. Zároveň poskytujú vysokú životnosť, odolnosť a zachovávajú si dostupnú cenu. Preto sú v

  • plastové okná rehau geneo

   Kompozitné okná z nadčasového materiálu, vhodné aj pre pasívne domy

   Pri výbere okien do vášho domu je dôležitá ich životnosť, kvalita či atraktivita. Musia však vedieť aj efektívne hospodáriť s teplom a zabezpečiť vysoký komfort bývania. Kompozitné okná Kalypso bez problémov splnia všetky očakávania.

  • plastové okná Rehau Geneo

   Prvý pasívny bytový dom na Slovensku

   V súvislosti s rokom 2021 a novými požiadavkami na stavbu budov s takmer nulovou spotrebou energie, čakajú slovenské stavebníctvo viaceré zmeny a výzvy. V posledných rokoch síce pribúdali nízkoenergetické aj pasívne stavby, prvý pasívny certifikovaný bytový