PRACOVNÉ PONUKY

Montážne partie

Hľadáme montážne partie na montáž a demontáž plastových a hliníkových okien a dverí. Viac info osobne na predajni, alebo nás kontaktuje na tel. č. 02/634 539 34, prípadne e-mailom na info@kalypso.sk.

Technik okenných konštrukcií

Máš technické myslenie a chuť pracovať na zaujimavých stavebných projektoch? Si zodpovedný, presný a vieš vychádzať s ľuďmi? Tak potom hľadáme možno práve teba! Do nášho kolektívu hľadáme nového kolegu na pozíciu technik okenných konštrukcií.

Miesto práce:         BRATISLAVA

Ponúkaný plat:     1 400 – 1 800 € brutto v závislosti od výkonu

Termín nástupu:    Ihneď, prípadne dohodou

Druh pracovného pomeru:      plný pracovný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• výsledky práce na tejto pozícii sú:
– správne zameraný stavebný otvor pre výrobu okna, dverí….
– následne správne spracovaná technická dokumentácia na výrobu

– technická dokumentácia odoslaná do výroby
• dbať na presnosť:
– pri meraní v teréne
– na výrobné detaily v technickej dokumentácii
• práca je kombináciou pracovných povinností v kancelárii a v teréne
• koordinácia a organizovanie času so zákazníkom na realizáciu merania zákazky
• čítanie a práca s projektovou dokumentáciou (dokážete sa naučiť)
• ochota všímať si detaily a byt zameraný na správne technické riešenia
• živá a energická komunikácia so zákazníkmi s ochotou sa pýtať a zaujímať
• dobre vedená administratíva
• ak je potrebné, poskytnutie konzultácie ku zákazkám
• aktívne pomáhanie pri udržaní dobrého mena firmy na trhu

Iné výhody:

  • budete pracovať v spoločnosti kde je už viac ako desať rokov stabilný a priateľský kolektív
  • firma je hrdá na to, že neustále expanduje a nasleduje nové trendy
  • dostanete veľkú podporu a ochotu vedenia a kolegov pri nástupe
  • postupné osamostatňovanie a riadenie pracovného času – budete pánom svojej pozície
  • stretávanie s klientmi vám umožní naberanie životných skúseností
  • firma podporuje svojich zamestnancov v rámci teambuildingu a firemných aktivít
  • napriek náročnejšiemu štartu možnosť ovplyvňovania príjmu dosahovaním dobrých výsledkov
  • kombinácia práce v kancelárii aj v teréne je veľká výhoda pre čulých a s radosťou sa pohybujúcich ľudí

Informácie o výberovom konaní:

Práca na pozícii „Technik okenných konštrukcií“ je zaujímavá, energická a výzva pre duchom mladého a priateľského človeka. Je to práca náročná na koordináciu zúčastnených strán. Výzvou je zladiť váš čas s časom zákazníka. Ak rád komunikujete a rád si organizujete svoju pracovnú oblasť, budete ako ryba vo vode. Váš čas bude rozdelený na prácu v kancelárii a v teréne a preto je žiadúce, aby ste mali nad tým dobrú kontrolu. Okrem toho privítame aj vašu dochvíľnosť.  Nakoľko sa táto pozícia zaoberá meraním a presnosťou, je potrebné dbať na detaily a je veľmi dôležité, byť pozorný. Omyly pri meraní, nesprávne technické riešenia alebo chyby pri vytváraní projektovej dokumentácie vytvárajú firme a pracovníkovi na tejto pozícii straty. Avšak veľkou výhodou pozície je, že sa všetko ohľadom tejto práce dokážete naučiť! So všetkým Vám pomôžeme. Musíte byť  ochotný sa učiť, tvrdo na sebe pracovať a pomáhať tímu dosahovať dobré výsledky. Ste taký? Ak áno- príďte, radi vás prijmeme do nášho kolektívu.

Budete súčasťou skvelého a pracovitého tímu. Ste vítaní a naši  dlhodobí zamestnanci sú pripravení na odovzdanie vedomostí, aby ste naštartovali svoju prácu dobre. Naberiete veľké množstvo skúseností a môžete byť stabilnou súčasťou nášho úspechu.

Pozíciu obsadzuje:

KALYPSO SK spol. s r. o., je spoločnosť s veľmi jasným nasmerovaním. Sme tím, ktorý už viac ako 20 rokov úspešne napreduje a patríme medzi špičku v oblasti výroby okien, dverí a tieniacej techniky. Našimi kvalitnými výrobkami vytvárame pre klientov prostredie s vysokým štandardom a pekným dizajnom, nie len na Slovensku, ale aj v blízkom zahraničí. Uvedomujeme si aj svoje záväzky voči životnému prostrediu a preto si už od svojho vzniku vyberáme materiály, ktoré nezaťažujú životné prostredie, čím sa radíme medzi firmy s vysokými etickými princípmi.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:              stredoškolské, VŠ

Jazykové znalosti:                     nemecký jazyk veľká výhoda,

Počítačové znalosti:                  veľká výhoda užívateľská znalosť AUTOCAD, REVIT, základné práce s PC, (MS office, Internet)

Vodičský preukaz:                               minimálne skup.B

Pozícia vhodná pre absolventa:áno, avšak s preukázateľnými pracovnými už počas štúdia

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • schopnosť priateľsky komunikovať,
  • schopnosť byť aktívny a mať pracovné návyky
  • schopnosť plánovať a organizovať
  • veľkým prínosom je, ak máte stavebné základy a viete čítať projekty, ale nie je to podmienka
  • výhoda je bydlisko v Bratislave
  • progresivita v používaní modernej technológie

Kontakt

Používateľ: Mgr. Karin Hochschornerová
Tel.: +421907034038
E-mail: hochschornerova@matporiadneokno.sk