KOMPOZITNÉ OKNÁ REHAU GENEO

Okná z nadčasového kompozitného materiálu

Správne okná pre Váš dom musia byť nielen kvalitné, ale aj životné, atraktívne, musia vedieť efektívne hospodáriť s teplom či zabezpečovať vysoký komfort bývania napríklad zvukovou izoláciou.

Okná a okenné profily z kompozitu Rehau Geneo s prehľadom naplnia všetky Vaše očakávania. Jedná sa totiž o spoľahlivý a preverený materiál poskytujúci spojenie vysokej kvality samotného kompozitu a jeho vlastností. Znižuje tepelné straty, dokonca až tak, že sú okná z neho vyrobené vhodné aj na zakomponovanie do nízkoenergetických či pasívnych domov. Pohodlie sprostredkuje prepracovaná zvuková izolácia a bezpečnosť zas zabezpečenie proti vlámaniu prítomné na oknách. Príjemným bonusom je dizajn podľa Vašich predstávzaujímavá cena.

Ak aj Vás oslovil kompozit Rehau Geneo a okná vyrobené z tohto materiálu, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme ponuku na mieru. Aktuálne sú dostupné nasledujúce okenné systémy z kompozitného materiálu Rehau Geneo.

V našej ponuke

OKNÁ EVOLUTION

Okno Evolution z nadčasového kompozitného materiálu Rehau Geneo spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na moderné okno….

Pozrieť viac

OKNÁ A OKENNÉ PROFILY PASSIV

Okno PASSIV predstavuje jeden z energeticky najlepších systémov okenných profilov Rehau Geneo so stavebnou hĺbkou 86 mm, ktorý je momentálne  k dispozícii na trhu….

Pozrieť viac

POSUVNÉ SYSTÉMY KOMPOZIT

Posuvné dvere v základe rozdeľujeme na dva druhy, a to Sklopno – posuvné dvere a Zdvižno – posuvné dvere…

Pozrieť viac

Kontakutjte nás ešte dnes!

Chystáte rekonštrukciu? Staviate nový dom? Kvalitné okná sú základom dobrého bývania

Chcete dostávať novinky pravidelne emailom?

(Zadaním svojho emailu súhlasíte so spracovaním na marketingové účely)