KOMPOZITNÉ OKNÁ A DVERE REHAU GENEO

Kompozitné okná sú okná z nadčasového materiálu. Presne také, aké potrebuje váš dom. Prečo? Lebo vaše okná  musia byť nielen kvalitné a atraktívne, ale predovšetkým majú mať dlhú životnosť, musia vedieť efektívne hospodáriť s teplom či zabezpečovať vysoký komfort bývania.

Okná z kompozitu Rehau Geneo s prehľadom naplnia všetky Vaše očakávania. Pozostávajú z vláknového kompozitu RAU-FIPRO, vďaka čomu sú okná spoľahlivé, extrémne stabilné a ľahké. Geneo poskytuje spojenie vysokej kvality samotného kompozitu a jeho vlastností. Znižuje tepelné straty, okná z neho vyrobené sú vhodné aj na zakomponovanie do nulových či pasívnych domov. Pohodlie sprostredkuje prepracovaná zvuková izolácia a bezpečnosť zas zabezpečenie proti vlámaniu prítomné na oknách. Príjemným bonusom je dizajn podľa Vašich predstáv a zaujímavá cena.

Kompozitné okná Rehau Geneo sú špičkové plastové okná, ktoré spĺňajú tie najvyššie energetické a užívateľské požiadavky.
V našom portfóliu produktov z kompozitu ponúkame ako okná Evolution, tak aj okná Passiv, ktoré sú tou najlepšou voľbou pre pasívnu stavbu. Samozrejme nesmú chýbať posuvné dvere – či už zdvižno-posuvné alebo posuvno-sklopné.

Novinka: Rehau ARTEVO je kompozitný plast ale ponúka eleganciu hliníkových systémov. Ako je to možné? Ide o kompozit novej generácie. ARTEVO využíva inovatívny kompozitný materiál RAU-FIPRO X.

SÚVISIACE PRODUKTY

V KALYPSO zákazníkom odporúčame len to, čomu sami veríme

S kompozitným profilom máme vynikajúce skúsenosti. V čom vyniká kompozitný materiál REHAU GENEO. Špeciálna konštrukcia profilov využíva kombináciu plastu a sklených vlákien, vďaka ktorej okno nadobúda vynikajúcu stabilitu a pevnosť. Vďaka týmto vlastnostiam a high-tech materiálu RAU-FIPRO®, ktorý tvorí jadro profilu, netreba použiť oceľovú výstuž, pri ktorej za normálnych okolností hrozí tvorba tepelných mostov. Všetky tieto postupy robia z GENEA jednotku medzi oknami. Dosahuje totižto skvelé hodnoty a výnimočné tepelno-izolačné vlastnosti: Uf od 0,89 W/m2K, čo spolu s trojsklom vytvára Uw až do 0,72 W/m2K a tým sa radí do kategórie okien vhodných pre nízkoenergetické či pasívne domy.