OKNÁ Z KOMPOZITNÉHO MATERIÁLU REHAU ARTEVO

ARTEVO je jedinečné, inovatívne a vizionárske riešenie pre moderné okná. Čistý a jednoduchý dizajn navrhnutý s ohľadom na maximálnu efektivitu a spokojnosť zákazníka.

KOMPOZIT NOVEJ GENERÁCIE

ARTEVO Využíva inovatívny kompozitný materiál RAU-FIPRO X, ktorý kombinuje kvalitnú receptúru a špičkovú technológiu. S minimálnou potrebou údržby a vysokou tepelnoizolačnou efektívnosťou predstavuje ARTEVO výrazný krok v oblasti moderných okenných systémov.

VYLEPŠENÝ VÝKON A STABILITA

Vďaka optimálnemu použitiu vysoko výkonného materiálu RAU-FIPRO X definuje ARTEVO úplne nové hranice možných rozmerov okien. Kombinácia vonkajšej vrstvy z osvedčeného PVC plastu s jadrom z vláknového kompozitného materiálu zaisťuje rovnomerný a spoľahlivý prenos zaťaženia. Funkčne spoľahlivé sú aj okenné prvky s výškou krídiel až do 2,80 m.

plastové okná rehau artevo cena

ENERGETICKY EFEKTÍVNE

ARTEVO bolo vyvinuté tak, aby predstavovalo to najlepšie, čo dnes môžeme od moderného okna očakávať. Kompozitný materiál, nová konštrukcia s novo navrhnutým usporiadaním vnútorných komôr majú pozitívny vplyv na jednoznačne najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti systému.
Úplnou novinkou je inovatívna technológia, ktorá namiesto klasického termomodulu využíva špeciálnu LowE fóliu, ktorú možno integrovať do vnútornej komory profilu. Vďaka použitiu fólie LowE v ráme a krídle dosahuje ARTEVO štandard pasívneho domu.
Vyniká aj svojou odolnosťou vo fáze používania. 90 % všetkých prvkov ARTEVO nevyžaduje oceľovú výstuhu, čo zabraňuje vzniku tepelných mostov a dosahuje hodnôt Uf až 0,98 W/(m2K).

ARTEVO: UZAVRETÝ OBEH MATERIÁLU

ARTEVO, ktorému bola udelená značka EcoPuls, je symbolom obehového hospodárstva REHAU.
Na konci dlhého životného cyklu sa ARTEVO stáva zdrojom surovín pre nové okná. Recyklovať je možné aj REHAU LowE fóliu, pretože k jej výrobe sa nepoužívajú žiadne izolačné peny.

SÚVISIACE PRODUKTY

VIDEO