PLASTOVÉ OKNÁ A POSUVNÉ DVERE

Kvalitné plastové okná sú jedným zo základov kvalitného bývania. Ovplyvňujú náš komfort, estetickú stránku interiéru a exteriéru a v neposlednej rade aj hospodárenie s teplom. Energetická efektivita okien je v súčasnosti čím ďalej tým dôležitejšia, preto je potrebné pre výbere okien dôkladne zvážiť a staviť na kvalitu.

Plastové okná sú v súčasnosti najrozšírenejšou formou okien. Materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania, na čom sa podieľa ich schopnosť izolovať teplo, vlhkosť a zvuk, poskytujú vysokú životnosť a odolnosť a zároveň zostávajú cenovo dostupné.

V Kalypso Vám ponúkame viacero profilových systémov plastových okien líšiacich sa použitím a vlastnosťami – okná Aktiv, okná Klasic 70 a plastové posuvné systémy, ktoré slúžia ako posuvné dvere na balkóny a terasy.
Pri všetkých produktoch garantujeme prvotriednu kvalitu materiálu i spracovania. Ich funkčnosť však zabezpečí až bezchybná montáž, za ktorou si stojíme. Vyberte si vami preferovaný systém a nechajte si u nás vypracovať detailný návrh okien spoločne s cenovou ponukou.

  • hs portál hliník posuvné dvere

HS portal: Aké sú materiály a výhody zdvižno-posuvných dverí?

Hliník, drevohliník, kompozit aj plast. Pri kúpe posuvných dverí si môžete vyberať z rôznych dostupných materiálov. Rovnako však treba myslieť aj na to, ako budete s veľkými dverami manipulovať. Ovládanie zdvižno-posuvných dverí (HS Portal) je mimoriadne jednoduché. Zdvižno-posuvné dvere - HS portal sa otvárajú miernym nadvihnutím a následne posunutím krídla po

SÚVISIACE PRODUKTY