PLASTOVÉ OKNÁ A POSUVNÉ DVERE

Kvalitné plastové okná sú jedným zo základov kvalitného bývania. Ovplyvňujú náš komfort, estetickú stránku interiéru a exteriéru a v neposlednej rade aj hospodárenie s teplom. Energetická efektivita okien je v súčasnosti čím ďalej tým dôležitejšia, preto je potrebné pre výbere okien dôkladne zvážiť a staviť na kvalitu.

Plastové okná sú v súčasnosti najrozšírenejšou formou okien. Materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania, na čom sa podieľa ich schopnosť izolovať teplo, vlhkosť a zvuk, poskytujú vysokú životnosť a odolnosť a zároveň zostávajú cenovo dostupné.

V Kalypso Vám ponúkame viacero profilových systémov plastových okien líšiacich sa použitím a vlastnosťami – okná Aktiv, okná Klasic 70 a plastové posuvné systémy, ktoré slúžia ako posuvné dvere na balkóny a terasy.
Pri všetkých produktoch garantujeme prvotriednu kvalitu materiálu i spracovania. Ich funkčnosť však zabezpečí až bezchybná montáž, za ktorou si stojíme. Vyberte si vami preferovaný systém a nechajte si u nás vypracovať detailný návrh okien spoločne s cenovou ponukou.

  • Hliníkové vchodové dvere AL Evo 92 - Kalypso.sk

Hliníkové vchodové dvere – spoľahlivá voľba na desiatky rokov

Vchodové dvere čelia veľkej záťaži, a tak je pri ich kúpe vhodné siahnuť po pevnom, odolnom a stabilnom materiáli. Hliníkové vchodové dvere tieto atribúty spĺňajú. Odolajú akýmkoľvek poveternostným podmienkam a nemajú problém s intenzívnym používaním. Navyše, hliníkové vchodové dvere z dielne Kalypso sú ošetrené kvalitnou povrchovou úpravou HWR heroal, ktorá je odolná aj

SÚVISIACE PRODUKTY