hlinikove-oknaDnes si už dom môže postaviť takmer hocikto, čo je skvelé najmä s ohľadom na mladé rodiny s deťmi. No nie hocikomu zdobia dom okná, ktoré dotvárajú obrázok dokonalej stavby. Či už ste sa pustili do rekonštrukcie, alebo do celkom novej stavby, výber vhodných okien treba riešiť hneď na začiatku.

Stavte na estetiku hliníka

Ak máte prehľad o tom, čo je práve v stavebníctve a interiérovom dizajne moderné, isto vás neprekvapí ani stúpajúci záujem o hliníkové okná. Predtým boli takouto novinkou plastové okná a rolety, ktoré zdobia nielen rodinné domy, ale aj väčšinu panelákov. Túžba odlišovať sa a vyhľadávať to, čo je pokročilé, je však prirodzená ľudská vlastnosť, a preto sa čoraz viac dostávajú do popredia kvalitné a veľmi odolné hliníkové okná. Nech vás nedesí chladná farba hliníka, aj v tomto prípade máte možnosť voliť pre svoju stavbu okná takej farby a štýlu, ktoré čo najviac podčiarknu jedinečnosť a charakter obydlia. Tým, čo sú spätí s prírodou, sa naskytá možnosť zadovážiť si minimalistické hliníkové okná s tenkými rámami a rozmerným zasklením, ktoré do obydlia vpustí ešte viac svetla, no nie na úkor tepla. Vy si i naďalej môžete užívať teplo domova, hoci za oknami šantia snehové vločky alebo zúri letná búrka.

Bezrámové vyhotovenie okien

Predajňa Kalypso myslí aj na tých z vás, ktorí sa rozhodli pre presvetlené a opticky zväčšené priestory vďaka rozmerným oknám bez rámov. Aktuálne je hitom obdarovať stavbu luxusne vyzerajúcimi oknami so zdvihovo-posuvným systémom 77 SLK. Ak teda bývate neďaleko lesa alebo sa hneď vedľa vášho domu nachádza šíre pole či nádherná rozkvitnutá záhrada, bezrámové okná splnia vašu predstavu o dokonalom výhľade. Manipulácia s krídlami okien je taká jednoduchá, že ju zvládnu už aj malé deti. Zaiste oceníte bezbariérový prah a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti hliníkových okien. Ak sa zveríte do rúk odborníkom z predajne Kalypso, môžete sa spoľahnúť, že za vás vyriešia dilemu týkajúcu sa stavebných otvorov, ktoré pre váš dom nielen navrhnú, ale aj zrealizujú, ale tiež vám poradia vhodné interiérové či exteriérové žalúzie alebo sieťky proti hmyzu. I vaše auto môže byť chránené pred mrazmi vďaka kvalitným garážovým bránam zladeným s farbou a štýlom vašich okien. Vďaka tomu o dokonalom dome už nikdy nemusíte snívať, ale v ňom budete žiť.