PLASTOVÉ OKNÁ

Plastové okná sú nesmrteľnou klasikou, ktorých výberom človek nič nepokazí. Pokiaľ si zvolíte kvalitné, moderné a energeticky úsporné, budete s nimi spokojní po dlhé roky. Výhodou plastových okien je ich výborný pomer cena-výkon. Dosahujú veľmi dobré teplotechnické parametre, bránia úniku tepla, ľahko sa udržiavajú a zároveň sú cenovo dostupné.

V porovnaní s hliníkovými alebo drevohliníkovými oknami neumožňujú vytvárať presklenia takých veľkých rozmerov, ale pokiaľ plánujete do svojho domu či bytu zakomponovať štandardné veľkosti, budú pre vás spoľahlivou voľbou.

plastové okná Bratislava
platové okna cena

PLASTOVÉ OKNÁ AKTIV

Plastové okná Aktiv sú funkčné, výkonné a efektívne okná, v ktorých sa snúbi moderný dizajn s ekonomickosťou. Sú určené ľuďom s aktívnym prístupom k zlepšovaniu bývania, šetreniu energií a zvyšovaniu osobnej bezpečnosti. Oplývajú výbornými izolačnými vlastnosťami, vďaka ktorým poskytujú vynikajúcu ochranu proti hluku a spĺňajú požiadavky pasívneho domu. Keďže pomáhajú šetriť náklady na vykurovanie, z vášho bývania sa stane útulné a tiché miesto plné tepelnej pohody. Navyše oceníte ich jednoduchú údržbu a možnosť výberu zo širokej škály farebných odtieňov.

Plastové okno Kalypso Aktiv je univerzálne okno, ktoré má svoje široké uplatnenie. Hodí sa ako pre novostavby rodinných a bytových domov a ich rekonštrukcií, tak je jeho použitie vhodné aj pre chaty a rekreačné domy.

PLASTOVÉ OKNÁ KLASIK 70

Plastové okná Klasik 70 s hranatým dizajnom sú overenou klasikou, ktorá je stabilným systémom v našej ponuke už dlhé roky. Ich veľkou výhodou je priaznivá cena, ktorá poteší nielen vašu peňaženku, ale zároveň ich výberom získate spoľahlivé okná s veľmi uspokojivými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Vyznačujú sa štíhlou konštrukciou, ktorá prináša do miestnosti veľa svetla a umožňuje výborný výhľad. Okná Klasik 70 v štandardnom vyhotovení s izolačným dvojsklom sú vhodným riešením pre rekreačné domy a chaty a pre rekonštrukcie bytových domov.

kvalitne platové okná Bratislava Kalypso
platové okná cena

SÚVISIACE PRODUKTY