PLASTOVÉ OKNÁ

Plastové okná sú nesmrteľnou klasikou, ktorých výberom človek nič nepokazí. Pokiaľ si zvolíte kvalitné, moderné a energeticky úsporné, budete s nimi spokojní po dlhé roky. Výhodou plastových okien je ich výborný pomer cena-výkon. Dosahujú veľmi dobré teplotechnické parametre, bránia úniku tepla, ľahko sa udržiavajú a zároveň sú cenovo dostupné.

V porovnaní s hliníkovými alebo drevohliníkovými oknami neumožňujú vytvárať presklenia takých veľkých rozmerov, ale pokiaľ plánujete do svojho domu či bytu zakomponovať štandardné veľkosti, budú pre vás spoľahlivou voľbou.

  • Hliníkové vchodové dvere AL Evo 92 - Kalypso.sk

Hliníkové vchodové dvere – spoľahlivá voľba na desiatky rokov

Vchodové dvere čelia veľkej záťaži, a tak je pri ich kúpe vhodné siahnuť po pevnom, odolnom a stabilnom materiáli. Hliníkové vchodové dvere tieto atribúty spĺňajú. Odolajú akýmkoľvek poveternostným podmienkam a nemajú problém s intenzívnym používaním. Navyše, hliníkové vchodové dvere z dielne Kalypso sú ošetrené kvalitnou povrchovou úpravou HWR heroal, ktorá je odolná aj

plastové okná Bratislava
platové okna cena

PLASTOVÉ OKNÁ AKTIV

Plastové okná Aktiv sú funkčné, výkonné a efektívne okná, v ktorých sa snúbi moderný dizajn s ekonomickosťou. Sú určené ľuďom s aktívnym prístupom k zlepšovaniu bývania, šetreniu energií a zvyšovaniu osobnej bezpečnosti. Oplývajú výbornými izolačnými vlastnosťami, vďaka ktorým poskytujú vynikajúcu ochranu proti hluku a spĺňajú požiadavky pasívneho domu. Keďže pomáhajú šetriť náklady na vykurovanie, z vášho bývania sa stane útulné a tiché miesto plné tepelnej pohody. Navyše oceníte ich jednoduchú údržbu a možnosť výberu zo širokej škály farebných odtieňov.

Plastové okno Kalypso Aktiv je univerzálne okno, ktoré má svoje široké uplatnenie. Hodí sa ako pre novostavby rodinných a bytových domov a ich rekonštrukcií, tak je jeho použitie vhodné aj pre chaty a rekreačné domy.

PLASTOVÉ OKNÁ KLASIK 70

Plastové okná Klasik 70 s hranatým dizajnom sú overenou klasikou, ktorá je stabilným systémom v našej ponuke už dlhé roky. Ich veľkou výhodou je priaznivá cena, ktorá poteší nielen vašu peňaženku, ale zároveň ich výberom získate spoľahlivé okná s veľmi uspokojivými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Vyznačujú sa štíhlou konštrukciou, ktorá prináša do miestnosti veľa svetla a umožňuje výborný výhľad. Okná Klasik 70 v štandardnom vyhotovení s izolačným dvojsklom sú vhodným riešením pre rekreačné domy a chaty a pre rekonštrukcie bytových domov.

kvalitne platové okná Bratislava Kalypso
platové okná cena

SÚVISIACE PRODUKTY