Plastové okná a posuvné systémy

Kvalitné plastové okná

Kvalitné plastové okná sú jedným zo základov kvalitného bývania. Ovplyvňujú náš komfort, estetickú stránku interiéru a exteriéru a rovnako aj hospodárenie s teplom.

V súčasnosti sú najobľúbenejšou formou okien plastové okná, ktoré materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania. Na tom sa podieľa ich schopnosť izolovať teplo, vlhkosť a zvuk, poskytovať vysokú životnosť a odolnosť.

Spoločnosť Kalypso aj Vám ponúka plastové okná, a to hneď viacero systémov líšiacich sa použitím a vlastnosťami – okná Aktiv, okná KLASIK 70 a veľkoplošné posuvné systémy plastových okien. Pri všetkých Vám dokážeme garantovať prvotriednu kvalitu materiálu a aj celkového spracovania. Vyberte si Vami preferovaný systém a nechajte si u nás vypracovať detailný návrh okien spoločne s cenovou ponukou.

V našej ponuke

PLASTOVÉ OKNÁ AKTIV

Kvalitné plastové okná sú jedným zo základov kvalitného bývania. Ovplyvňujú náš komfort, estetickú stránku interiéru a exteriéru a rovnako aj hospodárenie s teplom. …

Pozrieť viac

PLASTOVÉ OKNÁ KLASIK

Plastové okná KLASIK 70 s hranatým dizajnom sú našou značkovou klasikou, ktorá je stabilným systémom v ponuke KALYPSA. …

Pozrieť viac

PLASTOVÉ POSUVNÉ SYSTÉMY

Posuvné dvere v základe rozdeľujeme na dva druhy, a to Sklopno – posuvné dvere a Zdvižno – posuvné dvere…

Pozrieť viac

Kontakutjte nás ešte dnes!

Chystáte rekonštrukciu? Staviate nový dom? Kvalitné okná sú základom dobrého bývania

Chcete dostávať novinky pravidelne emailom?

(Zadaním svojho emailu súhlasíte so spracovaním na marketingové účely)