Posuvné systémy z kompozitu

Komfort a elegancia

Posuvný systém je ten prvok, ktorý spája interiér vášho domova s vonkajším prostredím. Vďaka tomuto prepojeniu váš denný priestor nadobúda ďalších rozmerov, opticky sa zväčšuje, presvetluje, vytvára pohodlný prechod na terasu a záhradu.

Zákazníkom odporúčame len to, čomu sami veríme a s čím máme vynikajúce skúsenosti a presne taký je posuvný systém z kompozitného materiálu REHAU GENEO. Špeciálna konštrukcia profilov využíva kombináciu plastu a sklených vlákien, vďaka ktorej okno nadobúda vynikajúcu stabilitu a pevnosť.

Vďaka týmto vlastnostiam a high-tech materiálu RAU-FIPRO®, ktorý tvorí jadro profilu, netreba použiť oceľovú výstuž, pri ktorej za normálnych okolností hrozí tvorba tepelných mostov. Všetky tieto postupy robia z GENEA jednotku medzi oknami. Dosahuje skvelé hodnoty a výnimočné tepelno-izolačné vlastnosti a radí sa do kategórie okien vhodných pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Posuvné systémy z kompozitného materiálu Rehau Geneo rozdeľujeme na dva druhy:

 • Sklopno – posuvné dvere
 • Zdvižno – posuvné dvere
Kalkulácia ceny

Základná charakteristika:

 • Sklopno-posuvné dvere umožňujú sklopiť alebo posunúť krídlo (časť s ktorou sa dá posúvať alebo sklápať) do šírky 1,5 m.

  Ich hlavnou výhodou je otvorenie priestoru bez toho, aby Vám zavadzalo krídlo. Takisto sa dá krídlo iba vyklopiť a slúži ako klasická vetračka na regulovaný prietok čerstvého vzduchu.

  Pri tomto systéme je možnosť výberu plastového aj hliníkového profilu ako aj možnosť dvojkrídlového prevedenia bez pevného stredového stĺpika, čím dosiahneme otvorenie priestoru až do šírky 3m.

 • Zdvižno-posuvné dvere dovoľujú posunúť krídlo až do šírky 2,5 m.

  Napriek svojej masívnosti (hmotnosť jedného krídla môže byť až 250 kg) je manipulácia veľmi jednoduchá, a to vďaka kolieskam, po ktorých sa krídlo pohybuje.

  ento systém je obľúbený aj kvôli zníženému prahu, ktorý umožňuje takmer dokonalý bezbariérový prechod medzi exteriérom a interiérom.

Posuvné systémy

 • Posuvné francúzske okná
 • Posuvné francúzske okná
 • francúzske okná a vnútorné žalúzie

Referencie zákazníkov s posuvnými systémami Kompozit

Hliníkové dvere a okná

Zaujal Vás tento typ? Radi Vám naň vypracujeme cenovú ponuku.

Cenová ponuka
 • kompozitné okná Rehau Geneo

  Kompozitné okná z nadčasového materiálu, vhodné aj pre pasívne domy

  Pri výbere okien do vášho domu je dôležitá ich životnosť, kvalita či atraktivita. Musia však vedieť aj efektívne hospodáriť s teplom a zabezpečiť vysoký komfort bývania. Kompozitné okná Kalypso bez problémov splnia všetky očakávania.

 • plastové okná Rehau Geneo

  Prvý pasívny bytový dom na Slovensku

  V súvislosti s rokom 2021 a novými požiadavkami na stavbu budov s takmer nulovou spotrebou energie, čakajú slovenské stavebníctvo viaceré zmeny a výzvy. V posledných rokoch síce pribúdali nízkoenergetické aj pasívne stavby, prvý pasívny certifikovaný bytový

 • pasívny dom okná

  Okná a dvere pre pasívny dom

  Pasívny dom potrebuje okná určené pre nízkoenergetické domy, s vysokým energetickým štandardom a v 100% kvalite. Vyberajte s rozumom. Obrovská výhoda tohto typu stavieb spočíva vo výrazne nižšej spotrebe energie v

 • hliníkové okná

  Video: Plastové a kompozitné okná Kalypso

    Plastové okná sú klasikou, ktorou človek nič nepokazí. Pokiaľ si vyberiete kvalitné, moderné a energeticky úsporné. Ak navyše stavíte na okná z nadčasového kompozitného materiálu Rehau Geneo, získate to najlepšie v kategórií

 • plastové okná rehau geneo

  Okná Geneo

  Okná Geneo Okno, s ktorým môžete rátať. Čaká Vás výmena okien v byte či plánujete stavbu rodinného domu? V obidvoch prípadoch ste postavený pred otázku aké okná budú pre Vás tie najlepšie. Ak ste si už spravili

 • Plastové okná

  Okná Kalypso Evolution

  Okno EVOLUTION  predstavuje jeden z energeticky najlepších systémov okenných profilov Rehau Geneo so stavebnou hĺbkou 86 mm, ktorý je momentálne  k dispozícii na trhu. Materiálovo-technickú inováciu vo forme použitého vláknového kompozitného materiálu z generácie Geneo®, ktorý