Posuvné systémy z kompozitu

Komfort a elegancia

Posuvný systém je ten prvok, ktorý spája interiér vášho domova s vonkajším prostredím. Vďaka tomuto prepojeniu váš denný priestor nadobúda ďalších rozmerov, opticky sa zväčšuje, presvetluje, vytvára pohodlný prechod na terasu a záhradu.

Zákazníkom odporúčame len to, čomu sami veríme a s čím máme vynikajúce skúsenosti a presne taký je posuvný systém z kompozitného materiálu REHAU GENEO. Špeciálna konštrukcia profilov využíva kombináciu plastu a sklených vlákien, vďaka ktorej okno nadobúda vynikajúcu stabilitu a pevnosť.

Vďaka týmto vlastnostiam a high-tech materiálu RAU-FIPRO®, ktorý tvorí jadro profilu, netreba použiť oceľovú výstuž, pri ktorej za normálnych okolností hrozí tvorba tepelných mostov. Všetky tieto postupy robia z GENEA jednotku medzi oknami. Dosahuje skvelé hodnoty a výnimočné tepelno-izolačné vlastnosti a radí sa do kategórie okien vhodných pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Posuvné systémy z kompozitného materiálu Rehau Geneo rozdeľujeme na dva druhy:

 • Sklopno – posuvné dvere
 • Zdvižno – posuvné dvere

Základná charakteristika:

 • Sklopno-posuvné dvere umožňujú sklopiť alebo posunúť krídlo (časť s ktorou sa dá posúvať alebo sklápať) do šírky 1,5 m.

  Ich hlavnou výhodou je otvorenie priestoru bez toho, aby Vám zavadzalo krídlo. Takisto sa dá krídlo iba vyklopiť a slúži ako klasická vetračka na regulovaný prietok čerstvého vzduchu.

  Pri tomto systéme je možnosť výberu plastového aj hliníkového profilu ako aj možnosť dvojkrídlového prevedenia bez pevného stredového stĺpika, čím dosiahneme otvorenie priestoru až do šírky 3m.

 • Zdvižno-posuvné dvere dovoľujú posunúť krídlo až do šírky 2,5 m.

  Napriek svojej masívnosti (hmotnosť jedného krídla môže byť až 250 kg) je manipulácia veľmi jednoduchá, a to vďaka kolieskam, po ktorých sa krídlo pohybuje.

  ento systém je obľúbený aj kvôli zníženému prahu, ktorý umožňuje takmer dokonalý bezbariérový prechod medzi exteriérom a interiérom.

Posuvné systémy

Referencie zákazníkov s posuvnými systémami Kompozit

Zaujal Vás tento typ? Radi Vám naň vypracujeme cenovú ponuku.

Cenová ponuka

Kontakutjte nás ešte dnes!

Chystáte rekonštrukciu? Staviate nový dom? Kvalitné okná sú základom dobrého bývania

Chcete dostávať novinky pravidelne emailom?

(Zadaním svojho emailu súhlasíte so spracovaním na marketingové účely)