PONUKA OKIEN, DVERÍ A DOPLNKOV

Vysoká životnosť a bezpečnosť

Výplne stavebných otvorov tvoria nezanedbateľnú časť stavby. Nielen čo sa vizuálneho hľadiska týka, ale samozrejme aj toho finančného. Okná a dvere nie sú investícia na päť či desať rokov, ale na oveľa dlhší čas. Či už staviate alebo rekonštruujete, je dôležité venovať ich výberu patričnú pozornosť.

Správna voľba materiálu

Prvým krokom je správna voľba materiálu. Aby boli okná nielen funkčné a energeticky výhodné, ale aj estetické a aby správne ladili k charakteru vašej stavby.

V našej ponuke nájdete ako hliníkové a drevohliníkové okná, tak aj okná z kompozitu Rehau Geneo a plastové okná. Viac informácií o jednotlivých materiáloch nájdete v nasledujúcej sekcii.

V našej ponuke

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

Ak plánujete výstavbu moderného rodinného alebo bytového domu, hliníkové okná sú tou správnou voľbou. Spĺňajú najvyššie nároky na dizajn, kvalitu a odolnosť materiálu, rovnako ako ponúkajú možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení.

Pozrieť viac

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ

Kombinácia dreva a hliníku je vhodná pre tých, ktorí preferujú prírodné materiály, ale zároveň chcú využívať výhody hliníkového okna z exteriéru, ako sú bezúdržbovosť, odolnosť a trvácnosť, či moderný dizajn.

Pozrieť viac

KOMPOZIT GENEO

Okná z kompozitu Rehau Geneo sú jedny z najpevnejších z rodiny plastových okien. Určené sú tým najnáročnejším zákazníkom, ktorí od svojich okien očakávajú najmä prvotriednu kvalitu, dlhú životnosť a v neposlednom rade energetickú hospodárnosť.

Pozrieť viac

PLASTOVÉ OKNÁ

Klasika, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Či už staviate alebo rekonštruujete, okná Kalypso Aktiv alebo Klasik 70 splnia nielen vaše nároky na energetickú úspornosť, ale aj požiadavky v oblasti dizajnu.

Pozrieť viac

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Bioklimatická pergola je moderný tieniaci prvok, ktorý si vďaka svojej praktickosti našiel uplatnenie nielen v obytných priestoroch, ale aj v komerčných zariadeniach či hoteloch. Jej najväčšia výhoda spočíva v naklápacích strešných lamelách vyrobených z extrudovaného hliníka, ktoré odrážajú slnečné žiarenie a zároveň umožňujú dostatočnú ventiláciu vzduchu tieneného priestoru. Užívateľ si tak pomocou sklonu lamiel môže navoliť presne požadovaný stupeň tienenia a to všetko pohodlne elektrickým ovládaním.

Pozrieť viac

DOPLNKY

Ku každému poriadnemu oknu patria aj doplnky, ktoré ešte viac umocnia príjemný pocit z Vašich nových okien. Či už sú to kľučky, žalúzie alebo siete proti hmyzu. Ideálnym riešením je vybrať si všetky doplnky u nás. Nielenže Vám tým dokážeme garantovať funkčnosť všetkých nami dodaných doplnkov, ich odbornú montáž, ale navyše Vám zaručíme aj ich celkový súlad s oknami.

Pozrieť viac

MONTÁŽ

Celkový proces osadenia nových okien je technicky náročná vec pozostávajúca z viacerých rovnako dôležitých etáp. Predpokladom správnej montáže je najmä zameranie a technický návrh konštrukcie okna vyškolenou a skúsenou osobu. Následne sa pripravujú otvory na osadenie okna, pričom je vhodné, keď je celý otvor súdržný, vyspravený a bez prachových nečistôt. Na rad prichádza samotná montáž okien, pri ktorej firma Kalypso odporúča používať na ochranu špáry tesniace pásky, ktoré sa lepia z interiéri aj z exteriéru.

Pozrieť viac

Kontakutjte nás ešte dnes!

Chystáte rekonštrukciu? Staviate nový dom? Kvalitné okná sú základom dobrého bývania

Chcete dostávať novinky pravidelne emailom?

(Zadaním svojho emailu súhlasíte so spracovaním na marketingové účely)