SIETE PROTI HMYZU NA OKNÁ

Chráňte sa proti hmyzu

Pri kúpe okien do svojho bytu či domu myslite aj na to, že sa k vám domov v teplejšom počasí bude chcieť nasťahovať lietajúci i nelietajúci hmyz. Aby ste si mohli naplno vychutnať príjemnú vôňu sálajúcu zvonka a neobmedzovali sa vo vetraní ani v šere, keď svietite a za oknami vám tancujú nočné motýle alebo komáre, je dobré zaobstarať si sieťky proti hmyzu. Vďaka nim budete môcť vetrať celé noci aj v tých najväčších letných horúčavách a nebudete sa musieť počas spánku každú chvíľu budiť a odháňať dotieravé komáre.

Ďalšie informácie:

  • V našej predajni myslíme dopredu, a preto sa pri navrhovaní sieťok na okná zákazníkov pýtame na možné kolízie sieťky, vonkajšej rolety alebo zábradlia. Sieťky zhotovíme na mieru a budú farebne zladené s farebným prevedením okna či parapetnej dosky.

    Zákazníci majú vo zvyku objednávať sieťky iba na okná, ktoré najčastejšie otvárajú, pokojne si však zabezpečte proti hmyzu všetky okná. Nikdy neviete, kedy sa vám zídu aj ostatné sieťky

  • Dodávame ich v prevedení základných RAL farieb, ale na požiadavku zladené aj s drevodekorom či v špeciálnych HEROAL® farbách.

    Pri výbere sietí sa snažíme maximálne uspokojiť predstavy zákazníka a zladiť siete s farbou okna. Dodávame ich v prevedení základných RAL farieb, ale na požiadavku zladené aj s drevodekorom či v špeciálnych HEROAL® farbách.