Kvalitné vonkajšie dvere nielen chránia nehnuteľnosť. Podstatné sú tiež ich tepelno-technické vlastnosti a takisto netreba zabúdať na dizajnovú stránku.

Správne zvolené dvere pomôžu urobiť pozitívny prvý dojem na hostí, ktorí prichádzajú do vášho domu.

Odolnosť, funkčnosť a komfort

V Kalypso odporúčame hliníkové vonkajšie dvere, ktoré sa vyrábajú z pevného, stabilného a odolného materiálu. To znamená, že zvládnu dlhodobé používanie a odrazia taktiež nepriaznivé poveternostné vplyvy. Vďaka povrchovej úprave HWR heroal dokonca eliminujú UV žiarenie. Preto si tieto vonkajšie dvere uchovajú dlhé roky intenzitu a stálosť farieb. Ďalšou výhodou je minimalizácia nárokov na údržbu.

Naše vonkajšie dvere sú vyrobené z nemeckého profilového systému Heroal, a tak sa vyznačujú výnimočnými tepelno-izolačného parametrami, mimoriadnou funkčnosťou a komfortom. Pre spokojnosť zákazníkov vyrábame každé dvere presne na mieru, podľa požiadaviek klienta. Spotrebiteľ si môže vybrať spomedzi veľkého množstva výplní, farieb aj povrchov, takže má k dispozícii prakticky neobmedzené možnosti.

Ktoré vonkajšie dvere si zvoliť?

Kalypso momentálne ponúka dva typy hliníkových vonkajších dverí. Prvý má označenie AL EVO 92 so stavebnou hĺbkou 92 mm. Zásluhou systému trojrovinového tesnenia, výškovo nastaviteľného spodného gumeného tesnenia a pántov neprerušujúcich vnútorné dorazové tesnenie dosahuje výborné hodnoty vzduchotesnosti. Preto sa hodí do domov s takmer nulovou spotrebou energie.

Pri týchto dverách oceníte intuitívne ovládanie, bezbariérový prechod, trojbodový zámok GU Secury Automatic, ale aj možnosť otvárania prostredníctvom biometrického snímača prstov. To vás odľahčí od potreby nosenia kľúčov. Benefitom je jedinečné upevnenie výplne, ktoré umožňuje vyrobiť maximálne veľkosti krídel bez straty funkčnosti.

Vonkajšie dvere AL AKTIV 72 s prerušeným tepelným mostom vyplneným Pur penou a stavebnou hĺbkou 72 mm vynikajú multifunkčnosťou. Môžete ich použiť prakticky všade, kde potrebujete energeticky úsporné, odolné a na údržbu nenáročné dvere. Poslúžia v novostavbách, v nehnuteľnosti po renovácii, ale sú vhodné aj do najrôznejších prevádzok, reštauračných zariadení, kancelárskych priestorov, chát a rekreačných domov. Ponúkajú široké možnosti povrchových úprav a výplní (sklo, PVC, HPL, hliník) s hrúbkou 24 – 44 mm v štandardnom a bezpečnostnom prevedení.

Ak váhate, pomôžeme vám správne si vybrať. Navštívte nás, alebo kontaktujte nášho predajcu pre viac podrobností.