TIENENIE A DOPLNKY

VONKAJŠIE ŽALÚZIE, ROLETY, SCREENOVÉ CLONY A SIETE PROTI HMYZU

O komfortné bývanie sa nepostarajú len kvalitne vyhotovené okná a dvere, ale tiež doplnky k ním ako tienenie okien a siete proti hmyzu. Najmä väčšie okná a obľúbené posuvné systémy je potrebné tieniť. Pri pasívnych a A0 domoch je dôležitá aj správna orientácia domu na svetové strany, aby v chladnejších mesiacoch prijal čo najviac svetla a tepla, s tým ale súvisí potreba tienenia týchto presklení počas letných mesiacov. V čase globálneho otepľovania sa vonkajšie žalúzie, či rolety stávajú nevyhnutnosťou.

Najčastejšie využívaným tienením, predovšetkým v rodinných domoch, sú vonkajšie žalúzie, ktoré vďaka svojim hliníkovým naklápacím lamelám umožňujú nastaviť si presne toľko svetla v miestnosti, koľko potrebujete. Stále sa používajú aj vonkajšie rolety, ktoré sú rovnako účinné v boji s teplom a umožňujú aj úplné zatmenie miestnosti. Súčasným trendom sú screenové clony, ktoré nielenže tlmia prienik slnečných lúčov, ale zároveň slúžia aj ako sieťky proti hmyzu.

Sieťky na okná sú doplnkom, ktorý vašim oknám rozhodne nemôže chýbať. A nielen oknám, ale aj terasovým dverám a posuvným systémom. Ku každému produktu Vám poradíme adekvátne vhodnú sieťku proti hmyzu – či už otváravú, posuvnú alebo plisé.

Či už ide o interiérové, exteriérové tienenie alebo siete proti hmyzu, v Kalypso sa vám vždy budeme snažiť vyjsť v ústrety a poradiť tak, aby doplnky boli podľa vášho vkusu a zároveň, aby čo najlepšie ladili s dizajnom okien. Všetky doplnky a tienenie ponúkame v rozmanitých farebných vyhotoveniach. Sieťky aj vo variante pre alergikov.

SÚVISIACE PRODUKTY – TIENENIE OKIEN A DOPLNKY