DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ

Drevohliníkové okná vám umožnia v jednom okne využívať vlastnosti oboch pre okná typických materiálov.

Drevo a hliník. Dva diametrálne odlišné materiály, ktoré svojim spojením vytvárajú výnimočné okno. Drevo teplé, ukľudňujúce, príjemné na pohľad aj na dotyk. Hliník chladnejší, zato veľmi elegantný, pevný a predovšetkým odolný. Spolu tvoria jeden kompaktný celok, v ktorom sa navzájom dopĺňajú, aby priniesli svojmu majiteľovi čo najviac potešenia aj úžitku.

Drevohliníkové okno je tvorené vysokokvalitným prírodným drevom z interiéru, ktoré pomáha v miestnosti vytvárať príjemnú atmosféru, a bezúdržbovým hliníkom z exteriéru, vďaka ktorému sa životnosť okna výrazne predlžuje. Vonkajšie opláštenie v podobe hliníkových klipov sa používa ako na rám, tak aj na krídlo pomocou špeciálnych klipov. Vďaka nim okná výborne odolávajú poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Farbu hliníkového opláštenia si môžete zvoliť zo 180 krycích farieb RAL, pri dreve máte na výber z viacerých druhov dreva a 20 lazúrovacích farieb.

drevohliníkové okná

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ VISION 200

Drevohliníkové okno Vision 200 sa vďaka výbornému pomeru kvality a ceny radí k najobľúbenejším modelom nášho sortimentu. Zasklenie izolačným trojsklom s teplým dištančným rámikom posúvajú toto okno k tepelno-izolačným vlastnostiam spĺňajúcim požiadavky aj pre pasívne domy a stavby s takmer nulovou spotrebou energie. Vďaka zošikmenej konštrukcii prináša profilový systém vyššiu svetelnú priepustnosť. Špeciálne izolačné sklo s teplým dištančným rámikom nepripúšťajú takmer žiadne tepelné úniky, ale do miestnosti prepustia až 54% slnečného tepla.

  • plastové okná geneo

Ako ušetriť energiu a peniaze s ohľadom na okná a dvere

V dnešnej dobe, kedy sú náklady na energie stále vyššie, hľadáme spôsoby, ako ušetriť. Jednou z často prehliadaných oblastí, ktorá môže mať výrazný vplyv na energetickú účinnosť vášho domu, sú okná a dvere. Ale vedeli ste, že úspora energie začína už pri výrobe a pokračuje až po recykláciu? V tomto

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ CUBE 300

Pre moderný dom s jednoduchými líniami, v ktorom chcete nechať vyniknúť čistý hranatý vzhľad hliníkového opláštenia, sa vynikajúco hodí okno Cube 300. Vďaka nemu dosiahnete úsporu energií bez dizajnových kompromisov. Ako okno Vision 200, tak aj Cube 300 je zasklené izolačným trojsklom s teplým dištančným rámikom a dosahuje vynikajúce hodnoty Uw od 0,77 W/m2K. Hliníkové opláštenie je konštruované so zadnou ventiláciou, čo zabraňuje kondenzácií pary a chráni konštrukciu pred poveternostnými vplyvmi.

drevohliníkové okná
drevohliníkové okná bratislava
drevohliníkové okno one premium
drevohliníkové okná

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ ONE PREMIUM

Drevohliníkové okno One Premium disponuje všetkými výhodami drevohliníku, ako sú príjemný pocit či pohoda vyžarujúca z prírodného materiálu, a zároveň vďaka konštrukcii krídla a rámu lícovaného z vonku do jednej roviny nestráca nič z atraktivity hliníkového okna. Plochý a štíhly design, úzky vonkajší pohľadový profil krídla a veľká plocha skla – to sú kvality, ktoré oceníte. Navyše je tu možnosť úplného zabudovania rámu do stavebného otvoru.

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ STRATOS PLAN B

Drevohliníkové okno Stratos Plan B je luxusný model drevohliníkového okna, ktorý spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Je lícované z oboch strán a tak vďaka tejto konštrukcii krídla a rámu v jednej línii sa vyznačuje moderným vzhľadom a čistými líniami. Pre svoje vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti je ako stvorené pre pasívne a A0 domy. So súčiniteľom prestupu tepla okna Uw od 0,72 W/m2K sa z hľadiska teplotechniky radí medzi absolútnu špičku. Dopomáha mu k tomu absolútna tesnosť, ktorú dosahuje aj vďaka štyrom tesneniam v spodnej časti, z ktorých tri sú celoobvodové.

okno drevohliník

SÚVISIACE PRODUKTY