hlinikove-okna-pasivKto stavia alebo rekonštruuje, zväčšia sleduje aktuálne trendy vo využívaní stavebných materiálov či v celkovom dizajne stavby. V súčasnosti však už nie je moderné len to, čo dobre vyzerá, ale aj to, čo je účelné a ekonomické. Aj váš dom môže vyzerať ako z rozprávky, a pritom vám usporiť veľa peňazí.

Hliníkové okná pre pocit tepla

Nízkoenergetické aj pasívne domy, pri ktorých stavbe sa neustále hľadajú možnosti, ako ušetriť životné prostredie a financie ich obyvateľov, vídať v súčasnosti na každom rohu. Avšak možno váš sused predtým, ako si zakúpil plastové okná, nepočul o inom, veľmi obľúbenom variante okien, akými sú hliníkové okná s hladkými alebo štruktúrovanými povrchmi rôznych farieb. Našťastie, vy máte prehľad, a teda vás neprekvapí ani to, že hliníkové okná sa dajú vyrobiť aj so zasklením veľkých rozmerov, no nie na úkor jednoduchej manipulácie. Ak aj vás napĺňa nevýslovných šťastím hľadieť na západy slnka priamo z vašej obývačky pri pohári vínka alebo si počas dňa hocikedy bez bariér vyjsť na terasu, veľkorozmerné hliníkové okná splnia vaše očakávania. Sú nadmieru elegantné a luxusné. U vašich návštev zaiste vzbudia obdiv najmä pre prepojenosť s exteriérom a fakt, že máte prírodu takmer na dosah ruky. Hliníkové okno AL EVO 77 je horúcou novinkou vo svete moderných okien a spĺňa všetky štandardy pasívneho domu. Pri jeho výrobe sa snúbi použitie kvalitného materiálu a premyslenej geometrie, čím sa zabezpečia výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Tých, ktorí si potrpia na jednoduchosti a čistých líniách, potešia zoštíhlené rámy okna.

Dvere do vášho sveta

Vo vašom dome zaiste zažívate nádherné okamihy s blízkymi. Zariaďujete si ho podľa vlastného vkusu, venujete sa tam svojim záľubám a nikde inde si neviete tak skvelo oddýchnuť. Je to váš malý raj. To, že je pre vás váš domov jedinečný, dokážete aj kvalitnými a dobre vyzerajúcimi vchodovými dverami, ladiacimi s celou stavbou. Medzi novinky sa prednedávnom dostali hliníkové dvere KALYPSO EVO 92, ktoré je možné prispôsobiť vašim požiadavkám, nielen čo sa rozmerov a dizajnu týka, ale aj farebného prevedenia. S hliníkovými dverami taktiež dosiahnete vysokú energetickú úspornosť. Pre ešte lepší pocit z ich funkčnosti máte možnosť získať dvere EVO 92 aj s biometrickým snímačom prstov pre intuitívne ovládanie, a tak váš pasívny dom nemusí iba vyzerať luxusne, ale takým aj skutočne bude. V predajni Kalypso sa dostanete nielen ku kvalitným produktom, ale aj odbornej montáži, ktorá zabezpečí dlhú životnosť ako hliníkových okien, tak aj dverí.