OTVÁRACIE SIEŤKY PROTI HMYZU NA DVERE

Praktický význam na prvom mieste

Dverné otváracie sieťky sú výrobok, pri ktorom sa kladie praktický význam na prvé miesto.

Magnetický pásik na ráme zabezpečuje dokonalé uzavretie siete a tým zamedzuje akémukoľvek prejdeniu hmyzu, samozatvárací pánt zase zvyšuje vaše pohodlie, keďže nemusíte myslieť na uzatváranie sieťky. Pridaním deliaceho priečinku, ktorý zároveň slúži ako úchytové madielko, je zabezpečené komfortné otváranie sieťky.

Ďalšie informácie:

 • Pri dverných otváracích sieťach praktické vlastnosti výrazne predbiehajú estetickú stránku, ale vďaka odolnému rámu z hliníku a vymeniteľnej sieťovine majú tieto výrobky vysokú životnosť.

  V prípade, že si pre svoj produkt vyberiete neviditeľnú sieťovinu, okrem lepšieho vzhľadu získate aj väčší prechod svetla.

 • Čo sa týka farieb sietí, snažíme sa maximálne uspokojiť predstavy zákazníka a zladiť siete s farbou okna. Dodávame ich v prevedení základných RAL farieb, ale na požiadavku zladené aj s drevodekorom či v špeciálnych HEROAL® farbách.

  V ponuke máme aj posuvné sieťky proti hmyzu.

 • plastové okná Rehau Geneo

  Plastové okná z nadčasového materiálu zvýšia komfort vášho bývania

  Dlhá životnosť, efektívne hospodárenie s teplom či zlepšenie komfortu bývania. Plastové okná z kompozitu Rehau Geneo spĺňajú všetky spomenuté požiadavky. Navyše, o pohodlie sa postará prepracovaná zvuková izolácia a bezpečnosť zvýši systém proti vlámaniu prítomný priamo na oknách.

 • plastové okná

  Kvalitné plastové okná sú rozumnou voľbou pre vaše bývanie

  Materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania. Kvalitné plastové okná majú schopnosť izolovať teplo, vlhkosť aj zvuk. Zároveň poskytujú vysokú životnosť, odolnosť a zachovávajú si dostupnú cenu. Preto sú v

 • plastové okná rehau geneo

  Kompozitné okná z nadčasového materiálu, vhodné aj pre pasívne domy

  Pri výbere okien do vášho domu je dôležitá ich životnosť, kvalita či atraktivita. Musia však vedieť aj efektívne hospodáriť s teplom a zabezpečiť vysoký komfort bývania. Kompozitné okná Kalypso bez problémov splnia všetky očakávania.

 • plastové okná Rehau Geneo

  Prvý pasívny bytový dom na Slovensku

  V súvislosti s rokom 2021 a novými požiadavkami na stavbu budov s takmer nulovou spotrebou energie, čakajú slovenské stavebníctvo viaceré zmeny a výzvy. V posledných rokoch síce pribúdali nízkoenergetické aj pasívne stavby, prvý pasívny certifikovaný bytový

 • pasívny dom okná

  Okná a dvere pre pasívny dom

  Pasívny dom potrebuje okná určené pre nízkoenergetické domy, s vysokým energetickým štandardom a v 100% kvalite. Vyberajte s rozumom. Obrovská výhoda tohto typu stavieb spočíva vo výrazne nižšej spotrebe

 • hliníkové okná

  Video: Plastové a kompozitné okná Kalypso

    Plastové okná sú klasikou, ktorou človek nič nepokazí. Pokiaľ si vyberiete kvalitné, moderné a energeticky úsporné. Ak navyše stavíte na okná z nadčasového kompozitného materiálu Rehau Geneo, získate to najlepšie v kategórií