OTVÁRACIE SIEŤKY PROTI HMYZU NA DVERE

Praktický význam na prvom mieste

Dverné otváracie sieťky sú výrobok, pri ktorom sa kladie praktický význam na prvé miesto.

Magnetický pásik na ráme zabezpečuje dokonalé uzavretie siete a tým zamedzuje akémukoľvek prejdeniu hmyzu, samozatvárací pánt zase zvyšuje vaše pohodlie, keďže nemusíte myslieť na uzatváranie sieťky. Pridaním deliaceho priečinku, ktorý zároveň slúži ako úchytové madielko, je zabezpečené komfortné otváranie sieťky.

Ďalšie informácie:

 • Pri dverných otváracích sieťach praktické vlastnosti výrazne predbiehajú estetickú stránku, ale vďaka odolnému rámu z hliníku a vymeniteľnej sieťovine majú tieto výrobky vysokú životnosť.

  V prípade, že si pre svoj produkt vyberiete neviditeľnú sieťovinu, okrem lepšieho vzhľadu získate aj väčší prechod svetla.

 • Čo sa týka farieb sietí, snažíme sa maximálne uspokojiť predstavy zákazníka a zladiť siete s farbou okna. Dodávame ich v prevedení základných RAL farieb, ale na požiadavku zladené aj s drevodekorom či v špeciálnych HEROAL® farbách.

  V ponuke máme aj posuvné sieťky proti hmyzu.

 • plastové okna rehau geneo

  Okná na mieru podľa vašich požiadaviek

  V Kalypso si uvedomujeme, že každá stavba potrebuje individuálny prístup a špecifické riešenia. Preto vám radi navrhneme okná na mieru podľa vašich požiadaviek.

 • hs portal

  Hľadáte posuvné dvere na terasu? Ponúkame tieto možnosti

  Posuvné dvere na terasu sa postarajú o príjemné prepojenie vnútorného priestoru bytu alebo domu s exteriérom. Prispievajú k optickému zväčšeniu priestoru, vytvoria plynulý prechod a zároveň pustia dovnútra viac svetla.

 • plastové okná Rehau Geneo

  Plastové okná z nadčasového materiálu zvýšia komfort vášho bývania

  Dlhá životnosť, efektívne hospodárenie s teplom či zlepšenie komfortu bývania. Plastové okná z kompozitu Rehau Geneo spĺňajú všetky spomenuté požiadavky. Navyše, o pohodlie sa postará prepracovaná zvuková izolácia a bezpečnosť zvýši systém proti vlámaniu prítomný priamo na oknách.

 • plastové okná

  Kvalitné plastové okná sú rozumnou voľbou pre vaše bývanie

  Materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania. Kvalitné plastové okná majú schopnosť izolovať teplo, vlhkosť aj zvuk. Zároveň poskytujú vysokú životnosť, odolnosť a zachovávajú si dostupnú cenu. Preto sú v

 • plastové okná rehau geneo

  Kompozitné okná z nadčasového materiálu, vhodné aj pre pasívne domy

  Pri výbere okien do vášho domu je dôležitá ich životnosť, kvalita či atraktivita. Musia však vedieť aj efektívne hospodáriť s teplom a zabezpečiť vysoký komfort bývania. Kompozitné okná Kalypso bez problémov splnia všetky očakávania.

 • plastové okná Rehau Geneo

  Prvý pasívny bytový dom na Slovensku

  V súvislosti s rokom 2021 a novými požiadavkami na stavbu budov s takmer nulovou spotrebou energie, čakajú slovenské stavebníctvo viaceré zmeny a výzvy. V posledných rokoch síce pribúdali nízkoenergetické aj pasívne stavby, prvý pasívny certifikovaný bytový